Menu

 Novinky
 O mně
 Taneční akce
 Dance chart
 Technika
 Promo mixy
 Reference
 Fórum
 Kontakt
 Fotogalerie
 Odkazy

Novinky e-mailem

Váš mail:

Počítadlo přístupů

Poslední aktualizace:
26.11.2006 

 Dance Chart - TOP 30

Datum:  14.06.2006

Dnešním dnem byla spuštěna hitparáda tanečních hitů TOP 30. Je to žebříček 30 nejhranějších písniček na akcích nazvaných Energy party live. Hitparáda bude aktualizována jednou týdně. Dance chart je zatím v testování proto prosím omluvte její chyby které budou v nejbližší době opraveny. Děkuji za pochopení.

 Novinky na webu

Datum:  11.06.2006

Dnešním dnem byla oficiálně spuštěna v rámci testování hudební anketa. V průběhu několika následujících dnů bude dolaďována a upravována dle potřeb. Hlasování v anketě je omezeno na 1 hlas za hodinu. Dále bylo spuštěno několik dalších sekcí. V průběhu několika následujících týdnů bude zprovozněn kompletní web se všemi sekcemi. Vaše názory, připomínky nebo žádosti o výměnu odkazů pište do fóra nebo v sekci kontakt.

 Vzhled stránek

Datum:  14.05.2006

Po delší době došlo k úpravě webu. Grafika nebyla nic moc a proto jsem se rozhodl udělat novou. Doufám, že se Vám bude novej design stránek líbit a popřípadě napíšete ohlasy do fóra. Stránky jsou v testování a některé sekce zatím nejedou. V nejbližší době vše zprovozním a za pár dnů(možná týdnů) se můžete těšit na novej opět nadupanej mix pod názvem ENERGY PARTY MIX 2.

 ENERGY PARTY MIX 1

Datum:  24.15.2005

Přece jenom jste se dočkali! Už pár návštěvníků těchto stránek se mě ptalo jestli už jsem vydal nějakej promo mix. Zatím jsem neudělal nic natolik publikovatelnýho abych to mohl dát na web. Dneškem jsem dal k dispozici v sekci Promo mixy ke stažení první 30 minutovej promo mix s názvem ENERGY PARTY MIX 1. Byl namixován pomocí softwaru Vegas 6.0. Věřím, že s tímto mixem budete spokojeji a že případné ohlasy napíšete do fóra na tomto webo nebo pošlete na můj email.Příjemný poslech přeje DJ67=))

  Další novinky...

 
   

Nejbližší akce


Copyright © 2005-2006 dj67.wz.cz    tested at MS IE 6.0, MF 1.0